Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Pojat 06 yj. Joukkueenjohtaja Korhonen Laura @: lkppojat06@gmail.com
tel:+358440294107
Laukaa P09 yj. Joukkueenjohtaja Lindqvist Jenni @: Jennymerja@hotmail.com
tel:0440212121
Laukaa P09 yj. Joukkueenjohtaja Nummela Janne @: janne.nummela@edu.jyvaskyla.fi
tel:0400434171
Laukaa P09 yj. Joukkueenjohtaja Salmela Juha @: salmela.juha@gmail.com
tel:0400788093
Laukaa P10 yj. Joukkueenjohtaja Ylinen Jani @: ylinen.jani@gmail.com
tel:+358503230590
Team LKP P11 Joukkueenjohtaja Hietavala Enni @: ennimaria.h@gmail.com
tel:
Team LKP P12 Joukkueenjohtaja Lappalainen Heidi @: Heidi.lappalainen@gmail.com
tel:0408322240
Team LKP P13 Joukkueenjohtaja Paatelainen Mirkka @: mirkka.paatelainen@yahoo.com
tel:+358442643395
Team LKP P13 Joukkueenjohtaja Vatanen-Auvinen Mari @: marivatanenauvinen@gmail.com
tel:0440102978
Team LKP T08/09 Joukkueenjohtaja Puurunen Saila @: saila.puurunen@outlook.com
tel:0451368888
Team LKP T10/11 Joukkueenjohtaja Ahonen Anu @: madebynunu@gmail.com
tel:0409367577
Team LKP T10/11 Joukkueenjohtaja Arkko Sari @: sari.arkko@gmail.com
tel:0445470916
Futisjojot Joukkueenjohtaja Elomaa Heta @: jalkapallo@teamlkp.net
tel:0407281396
Futisjojot Joukkueenjohtaja Hietavala Enni @: ennimaria.h@gmail.com
tel:
Futisjojot Joukkueenjohtaja Korhonen Laura @: lkppojat06@gmail.com
tel:+358440294107
Futisjojot Joukkueenjohtaja Kumpulainen Ari @: ari.kumpulainen@tikkaspikes.fi
tel:0415036156
Futisjojot Joukkueenjohtaja Lappalainen Heidi @: Heidi.lappalainen@gmail.com
tel:0408322240
Futisjojot Joukkueenjohtaja Puurunen Saila @: saila.puurunen@outlook.com
tel:0451368888
Futisjojot Joukkueenjohtaja Salmela Juha @: salmela.juha@gmail.com
tel:0400788093
Futisjojot Joukkueenjohtaja Ylinen Jani @: ylinen.jani@gmail.com
tel:+358503230590